Przeglądy okresowe budynków - Kontakt - Winterwarm


Sekretariat
ul. Heleny Modrzejewskiej 9
62-020 Swarzędz
tel. kom. 603 588 651

e-mail: winterwarm@winterwarm.pl


Systemy grzewcze

Szymon Jadanowski
tel. kom. 601 155 835
e-mail: s.jadanowski@winterwarm.pl

Drzwi, bramy, napędy
Anna Głowacka
tel. kom. 501 221 533
e-mail: a.glowacka@winterwarm.pl


Marketing

Maciej Drobnik

tel. kom. 501 396 262

e-mail: m.drobnik@winterwarm.pl


Serwis obiektowy

Wojciech Malak

Z-ca Kierownika Serwisu Obiektowego
tel. kom. 601 165 825
e-mail: w.malak@winterwarm.pl

 

Jakub Starszak
Koordynator serwisu
tel. kom. 605 045 448
e-mail: j.starszak@winterwarm.pl

 



Księgowość
Dorota Gogojewicz
tel. kom. 501 396 263
e-mail: d.gogojewicz@winterwarm.pl



Systemy grzewcze
Przegrody budowlane


Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat