Napędy - Bramy garażowe - Winterwarm
Napędy - bramy garażowe
FAAC D600

Napęd elektromechaniczny do użytku przydomowego i półprzemysłowego z jednoczęściową szyną jezdną

 

WSZECHSTRONNOŚĆ
Model D600 to napęd z silnikiem 24V, z jednoczęściową szyną jezdną z łańcuchem napędowym lub paskiem kewlarowym, dzięki którym obsługa wszelkich bram garażowych jest cicha i płynna. Napęd bez żadnego problemu może być instalowany w już zamontowanych bramach obsługiwanych dotychczas ręcznie, ponieważ nie ma konieczności adaptacji bramy do montażu napędu.

 

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ
Napęd do bram garażowych jest niezwykle łatwy w montażu, instaluje się go do sufitu garażu. Ustawienie pozycji otwarcia i zamknięcia bramy oraz zwolnienia przed domknięciem jest możliwe dzięki prostemu programowaniu. Samo zakończenie programowania napędu wystarcza, aby napęd działał poprawnie, bez dodatkowych regulacji.

 

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Elektroniczna kontrola prędkości, sprawia, że brama po uruchomieniu otwiera się wolno i delikatnie, następnie przyspiesza i znów zwalnia przed domknięciem - dzięki temu brama działa cicho i można uniknąć uszkodzeń mechanicznych.

 

bramy garażowe - napęd faac
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat