Napęd do bramy o wadze maksymalnej 3500kg - Oferta - Winterwarm
Napędy - bramy przesuwne
FAAC 884 MC - do bram o maksymalnej wadze 3500 kg.

Napęd elektromechaniczny 884 MC dla skrzydła o maksymalnym ciężarze 3500 kg

 

PRZEMYSŁOWE ZASTOSOWANIE

Napęd FAAC 884 MC TRÓJFAZOWY został stworzony do obsługi najcięższych bram przemysłowych, tak by ich obsługa była prosta i bezpieczna dla użytkownika. Znakomite parametry techniczne silnika napędu gwarantują dużą intensywność użytkowania do ciężkich bram.

 

BEZPIECZEŃSTWO I PERFEKCYJNE WYKONANIE

Dwutarczowe sprzęgło przeciwzgnieceniowe umożliwia regulowanie siły nacisku w zakresie 0-3200 N, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo podczas obsługi. Obudowa wykonana ze stali, z obróbką kataforezy i z lakierem poliestrowym jest niezwykle odporna na agresywne środowisko użytkowania napędu.

 

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA I PEWNOŚĆ DZIAŁANIA

Napęd FAAC 884 MC TRÓJFAZOWY sterowany jest za pomocą centrali sterującej "hi-tech" posiadającej mikroprocesor. Centrala kontroluje wszystkie potrzebne funkcje i daje możliwość podłączenia dowolnych urządzeń zabezpieczających i sygnalizacyjnych. W przypadku awarii, skrzydło bramy zatrzymuje się na bardzo małej drodze (minimalna bezwładność), co zapewnia bezpieczeństwo przeciwzgnieceniowe. Samoblokujący napęd sprawia, że nie trzeba stosować zamków elektromagnetycznych czy mechanicznych.
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat