Napędy - Bramy skrzydłowe - Winterwarm
Napędy - bramy skrzydłowe
FAAC 414

Napęd elektromechaniczny 414 do użytku przydomowego dla skrzydła o długości do 3 m (4 m z zamkiem elektromagnetycznym)


IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA BRAM PRZYDOMOWYCH
Napęd FAAC 414 jest idealnym rozwiązaniem przy automatyzowaniu bramy o długości skrzydła do 4 m, jest praktyczny i ekonomiczny. Napęd posiada samoblokujące siłowniki tubowe i nie wymaga stosowania dodatkowych zamków.

 

ŁATWY MONTAŻ I PEWNE DZIAŁANIE
Napęd charakteryzuje się tubową konstrukcją, co wraz ze sposobem mocowania siłowników do bramy (od czoła) sprawia, że jest szybki i łatwy w montażu, bez konieczności wykonywania kosztownych przeróbek adoptujących. Dobry punkt podparcia bramy zapewnia pewne blokowanie po zamknięciu, nawet jeśli mamy do czynienia z szerokimi bramami.

 

BEZPIECZEŃSTWO I WYSOKA NIEZAWODNOŚĆ
Moduł elektroniczny instalowany na płytce centrali sterującej, zapewnia zabezpieczenie przed zgnieceniami, dodatkowo kontroluje on siłę ciągu napędu. W awaryjnej sytuacji, mechanizm umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną. Obsługa napędu elektromechanicznego FAAC 414 jest bardzo ekonomiczna (niski koszt) oraz niezawodna - w każdych warunkach atmosferycznych (od -20°C do +55°C).

 

 
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat