Szlabany Faac - Ramię do 5 metrów - Winterwarm
Szlabany

Pliki do pobrania

Broszura szlaban FAAC 613/614
FAAC 613/614 - szlaban do 5 m.

Szlaban elektromechaniczny 613/614 z ramieniem do 5 m

 

ZASTOSOWANIA
Szlabany serii 613/614 znajdują zastosowanie w przypadku pracy średnio-intensywnej (modele 230V) i intensywnej (model 24V). Mogą one być wykorzystane do obsługi ruchu na małych osiedlowych parkingach, a także na tych dużych przy centrach handlowych czy zakładach przemysłowych.

 

ŁATWY MONTAŻ I PEWNE DZIAŁANIE
Szlabany 613/614 posiadają wbudowany uchwyt mocowania, a elektromechaniczna konstrukcja oparta jest na dokładnym spasowaniu wewnętrznych metalowych przekładni zębatych. Prosta budowa gwarantuje szybki montaż i działanie w każdych warunkach.

 

BEZPIECZEŃSTWO
Instalowany w płytce centrali sterującej moduł elektroniczny, kontroluje siłę ciągu szlabanu i zapewnia zabezpieczenie przed zgnieceniami. W przypadku, w którym dojdzie do awarii, mechanizm odblokowujący umożliwia obsługę ręczną po odblokowaniu.

 

WYGODA OBSŁUGI
Konstrukcja centrali sterującej A453 jest nowoczesna i intuicyjna, pozwala na pełną regulację parametrów pracy szlabanu oraz zintegrowanie jej z szeregiem akcesoriów FAAC do zdalnego sterowania, sygnalizacji i zabezpieczenia pracy automatycznej.

 

 

szlaban faac z ramieniem do 5m
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM