Szlabany Faac - Ramię do 7 metrów - Winterwarm
Szlabany
FAAC 617 - szlaban do 7 m.

Szlaban elektromechaniczny 617 z ramieniem do 7 m


ZASTOSOWANIA
Szlabany serii 617 znajdują zastosowanie w przypadku intensywnej. Mogą one być wykorzystane do obsługi ruchu na małych osiedlowych parkingach, a także na tych dużych przy centrach handlowych czy zakładach przemysłowych.

 

ŁATWY MONTAŻ I PEWNE DZIAŁANIE
Szlabany 617 posiadają wbudowany uchwyt mocowania, a elektromechaniczna konstrukcja oparta jest na dokładnym spasowaniu wewnętrznych metalowych przekładni zębatych. Prosta budowa gwarantuje szybki montaż i działanie w najbardziej drastycznych warunkach atmosferycznych.

 

BEZPIECZEŃSTWO
Instalowany w płytce centrali sterującej moduł elektroniczny, kontroluje siłę ciągu szlabanu i zapewnia zabezpieczenie przed zgnieceniami. W przypadku, w którym dojdzie do awarii, mechanizm odblokowujący umożliwia obsługę ręczną po odblokowaniu.

 

WYGODA OBSŁUGI
Konstrukcja centrali sterującej A453 jest nowoczesna i wygodna w obsłudze, pozwala na pełną regulację parametrów pracy szlabanu oraz połączenie jej z szeregiem akcesoriów FAAC do zdalnego sterowania, sygnalizacji i zabezpieczenia pracy automatycznej.szlaban faac - ramie 7m
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM