Szlabany Faac - Pięciometrowy - Winterwarm
Szlabany
FAAC 615 BPR - szlaban do 5 m.

Szlaban hydrauliczny 615 BPR z ramieniem do 5 m


ZASTOSOWANIA
Szlabany serii 615 BPR znajdują zastosowanie do pracy średnio-intensywnej. Idealnie nadają się do wykorzystania na małych parkingach, np. w niedużych zakładach przemysłowych, warsztatach czy magazynach. Są one dostępne w wersjach:

  • z ramieniem o przekroju prostokątnym,
  • z łamanym ramieniem – przeznaczonym do niskich wjazdów.

 

TRWAŁOŚĆ

Konstrukcja szlabanów FAAC serii 615, oparta na napędzie hydraulicznym zapewnia wysoką odporność na przeciążenia i zużycie. Ich żywotność jest wielokrotnie większa niż żywotność szlabanów elektromechanicznych z przekładniami zębatymi.

 

ZGODNOŚĆ TECHNOLOGICZNA
Konstrukcja centrali sterującej 615 BPR jest na tyle uniwersalna, że możliwe jest podłączenie różnych akcesoriów FAAC do sygnalizacji, zdalnego sterowania i zabezpieczenia przed zgnieceniem.


BEZPIECZEŃSTWO i UŻYTECZNOŚĆ
Szlabany 615 BPR posiadają napęd hydrauliczny, pozwalający na dokładną regulację siły pracy przy otwieraniu i zamykaniu. Napęd ten służy również zabezpieczeniu przed wyłamaniem ramienia w pionie (przeciwwyłamaniowy zawór hydrauliczny).


szlaban z ramieniem do 5m

 
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM