Szlaban hydrauliczny - Ramię do 7 metrów - Winterwarm
Szlabany
FAAC 642 INOX - szlaban do 7 m.

Szlaban hydrauliczny 642 INOX z ramieniem do 7 m


SZYBKOŚĆ I UNIWERSALNOŚĆ
Szlabany 642 są wykorzystywane do pracy intensywnej lub ciągłej w miejscach, gdzie niezwykle istotna jest szybkość i pewność działania w jakichkolwiek warunkach. Wersja 642 STD jest przeznaczona do nieco mniejszych obciążeń niż reszta modeli tej serii - mimo to, otrzymujemy przy nim wysoką sprawność (70%) i trwałość, charakterystyczną dla konstrukcji hydraulicznych.

 

ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE
Szlaban 642 INOX z ramionami od 4 do 7 m długości jest rozwiązaniem idealnie sprawdzającym się przy kontroli obszarów przemysłowych i przy centrach logistycznych. Szkodliwe działanie czynników atmosferycznych nie wpływa na odporną obudowę ze stali nierdzewnej.

 

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA
W szlabanach FAAC 642 INOX stosuje się mikroprocesory w technologii SMT, które gwarantują perfekcyjne działanie urządzeń. Istnieje możliwość wysyłania stanów pracy szlabanu do urządzeń kontroli ruchu, umożliwiają również płynną pracę szlabanów w tandemie.

 

szlaban hydrauliczny
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM