Bramy garażowe Krispol - Wewnętrzne - Winterwarm
Bramy rolowane

Pliki do pobrania

Bramy garażowe Krispol
Wewnętrzne (VENTE RGW)

ZASTOSOWANIE

BBramy rolowane KRISPOL to niesamowicie funkcjonalne, a także komfortowe rozwiązanie, sprawdzające się przede wszystkim w obiektach o niestandardowych warunkach zabudowy, np. nietypowych garażach lub pomieszczeniach gospodarczych. W wyjątkowych przypadkach, jak np. w garażach podziemnych, gdy brama musi spełniać dodatkowe wymagania, dobrym rozwiązaniem są bramy z otworami wentylacyjnymi.

ATUTY

  • Znakomite właściwości termoizolacyjne dzięki aluminiowym profilom wypełnionym bezfreonową pianką poliuretanową.
  • Możliwość wygospodarowania dodatkowej przestrzeni pod sufitem w garażu, dzięki bramie rolowanej - pancerz bramy jest bowiem schowany w skrzynce obudowy lub wewnątrz pomieszczenia.
  • Oświetlenie i konstrukcja dachu mogą być dowolne, ponieważ zwinięta brama nie zajmuje miejsca pod stropem.

 

WYKONANIE

Pancerz bramy VENTE RGW zrobiony jest z gładkich elementów, przez co wygląda nowocześnie i elegancko. Na komfort i wygląd wpływa też system zwijania bramy, który umieszcza ją wewnątrz garażu nad otworem wjazdowym. Dzięki temu całość zyskuje estetyczny wygląd.

brama rolowana krispol

 


WIRTUALNE STUDIO PROJEKTOWE!!!


Pozwala na dowolną konfigurację bram, rolet zewnętrznych oraz drzwi wejściowych KRISPOL!!!
Sprawdź, jak może wyglądać twój dom!!!
Początek projektu to wybór budynku najbardziej podobnego do Państwa domu. Następnie następuje określenie kolorystyki, zarówno fasady, jak i dachówki, aby później móc dopasować rolety, bramy oraz drzwi wejściowe do rzeczywistego wyglądu własnego domu i skomponowania projektu całości.

ROZPOCZNIJ KONFIGURACJĘ
 

 

przejście do konfiguratora


Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat