Bramy segmentowe Poznań - Tłoczenie wąskie - Winterwarm
Bramy segmentowe

Pliki do pobrania

Bramy garażowe Krispol
Tłoczenie wąskie (VENTE K2 RC)

ZASTOSOWANIE
Bramy z tłoczeniem wąskim to klasyczny i uniwersalny wzór, który pasuje do domów o różnorodnej architekturze. Bramy Vente K2RC stanowią połączenie atrakcyjnej ceny z wysoką jakością produktu.

ATUTY
Zastosowanie niezawodnej automatyki w bramach segmentowych KRISPOL zapewnia ich użytkownikom bezproblemową i łatwą obsługę, a optymalne wyważenie bramy pozwala na jej otwieranie za pomocą jednej ręki, bez użycia siły.
Oferowane przez nas bramy segmentowe można zamontować w dowolnie zaprojektowanym garażu przy optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, dzięki dostępności sześciu różnych typów prowadzeń.

WYKONANIE
W bramach segmentowych zastosowano tzw. ciepłe panele o grubości 40mm wypełnione pianką poliuretanową. Dodatkowo pancerz bramy uszczelniono na całym obwodzie oraz między segmentami dla zapewnienia doskonałej izolacji termicznej.

brama garażowa z tłoczeniem wąskim


WIRTUALNE STUDIO PROJEKTOWE!!!


Pozwala na dowolną konfigurację bram, rolet zewnętrznych oraz drzwi wejściowych KRISPOL!!!
Sprawdź, jak może wyglądać twój dom!!!
Konfiguracja projektu rozpoczyna się od wyboru budynku najbardziej zbliżonego do Państwa domu. Następnym etapem jest określenie kolorystyki fasady i dachówki. Dzięki temu w kolejnych krokach mają Państwo możliwość dopasowania bramy, rolet zewnętrznych oraz drzwi wejściowych do rzeczywistego wyglądu własnego domu i&nbspskomponowania projektu całości.

ROZPOCZNIJ KONFIGURACJĘ
 

 


Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat