Wentylatory sufitowe - Daszki szklane - Winterwarm
Daszki szklane
Daszki szklane


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ekspertów europejskich z branży metalowej stworzyliśmy dla Państwa spójny system elementów ze stali nierdzewnej, który stanowi podstawę do zrealizowania projektów takich jak balustrady, zadaszenia, ogrodzenia, elewacje szklane oraz systemy drzwi przesuwnych spełniających Państwa oczekiwania. Każdy element wykonany przez naszą firmę posiada konkretne wymiary, kształty, a także wykonany jest z najwyższej jakości materiałów.

Całkowita produkcja niezbędnych elementów odbywa się pod kontrolą eksperta branży metalowej i szklanej, a materiały typu uchwyty do szkła, systemy zadaszeń, elewacje posiadają atesty bezpieczeństwa, które obowiązują w całej Unii Europejskiej.
Obecnie w ofercie naszej firmy znajdą Państwo ponad 6500 artykułów z kategorii takich jak:
- metalowe okucia budowlane
- elementy balustrad,
- systemy naciągu lin,
- systemy zadaszeń,
- gotowe elementy do budowy ogrodzeń,
- systemy balustrad szklanych,
- systemy elewacji szklanych,
- systemy drzwi przesuwanych,
- zawiasy.

Zachęcamy architektów, firmy budowlane oraz z branży metalowej, Deweloperów i odbiorców sektora prywatnego do podjęcia z nami współpracy.
Korzystając z usług i porad naszej firmy, jak również wybierając nasze elementy mogą mieć Państwo pewność, że wybraliście najlepszą jakość połączoną z niemiecką precyzją wykonania.
W zakresie projektu, wyceny i realizacji prosimy o kontakt pod nr tel. 61 818 12 01 wew. 16

 

Pobierz katalog Deutsche Metall - daszki szklane
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat