Bramy przemysłowe - Elewacyjna roleta półokrągła - Winterwarm
Rolety okienne
Rolety okienne


Rolety zewnętrzne KRISPOL

produkowane są z najwyższej jakości materiałów (aluminium i PCV), dzięki czemu ich praca jest stabilna i nie ulegają one awarii. Stosowane systemy sterowania zapewniają komfortową obsługę rolet. Dodatkowo, istnieje możliwość wyposażenia ich w moskitierę, która zapewni ochronę przed owadami. Rolety zewnętrzne KRISPOL latem chronią przed nadmiernym nasłonecznianiem się pomieszczeń, natomiast zimą zapobiegają nadmiernej utracie ciepła. Ponadto, rolety te stanowią ochronę intymności domowników, jak również podnoszą poziom bezpieczeństwa. Dostępne są rolety w szerokiej gamie wykończeń i kolorów, dzięki czemu mogą one także stanowić walory estetyczne.

Klient, w zależności od rozwiązań architektonicznych, ma możliwość wybrania spośród rolet KRISPOL typu dopasowanego do wyglądu budynku. Bogaty asortyment umożliwia dobranie rolet już na etapie projektowania, jak również w przypadku gotowych otworów okiennych, czy też zamontowanych już okien.

Kompletna ochrona

Rolety KRISPOL stanowią ochronę przed włamaniem, ponieważ roleta posiadająca zamek bądź rygiel zniechęca złodzieja. Ponadto, w okresie zimowym, rolety stanowią szczelną barierę termiczną, co pozwala zachować ciepło wewnątrz pomieszczeń, a tym samym obniżyć rachunki za ogrzewanie. Natomiast w sezonie letnim rolety KRISPOL to doskonała ochrona przed promieniami słonecznymi. Rolety zapobiegają nadmiernemu nasłonecznianiu, co pozwala utrzymać w pomieszczeniach optymalną temperaturę nawet w upalny dzień.

WIRTUALNE STUDIO PROJEKTOWE!

NOWOŚĆ!!! - możliwość konfiguracji rolet zewnętrznych, drzwi wejściowych oraz bram KRISPOL!

Sprawdź, jak może wyglądać Twój dom!

Projekt rozpoczyna się od wyboru budynku, który najbardziej zbliżony jest do Państwa domu. Następnie określana jest kolorystyka i dachówka. Dzięki temu, w kolejnym etapie mogą Państwo dopasować bramy, rolety zewnętrzne i drzwi wejściowe do rzeczywistego wyglądu Waszego domu, a co za tym idzie – skomponować projekt całości.

W zakresie projektu, wyceny i realizacji prosimy o kontakt pod nr tel. 61 818 12 01 wew. 16

ZAPRASZAMY!!!
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM