Systemy grzewcze
Sterowanie dla nagrzewnic gazowych

Pliki do pobrania

Plakat
Nowa płyta główna

Szanowni Państwo,

z wielką dumą pragniemy poinformować o wprowadzeniu do wszystkich naszych nagrzewnic nowych płyt głównych. Płyta główna jest kluczowym podzespołem układu elektronicznego nagrzewnicy, który przyjmuje wszelkie informacje zewnętrzne, np. ze sterownika, czujników temperatury oraz innych podzespołów nagrzewnicy i w oparciu o nie steruje pracą palnika i wentylatora nawiewu. Celem nadrzędnym inżynierów Winterwarm zawsze było to, aby kontrola pracy nagrzewnicy odbywała się w sposób umożliwiający uzyskanie najwyższej wydajności grzewczej przy jednoczesnej optymalizacji zużycia paliwa i zapewnieniu bezpieczeństwa użytkownika jak i samego urządzenia.

 

Płyta główna do nagrzewnic 2019 

 

Nowa płyta główna jest już dostępna w naszych nagrzewnicach. Jej przygotowanie i wprowadzenie jest wielką zmianą, dzięki której możemy Państwu dostarczyć jeszcze bardziej wydajne, funkcjonalne i niezawodne urządzenia grzewcze. Dzięki wprowadzonej zmianie uzyskaliśmy też zgodność z najnowszymi regulacjami europejskimi w zakresie urządzeń spalających paliwa gazowe (Erp, EcoDesign). Dodatkowo nagrzewnice z nowymi płytami głównymi posiadają panel obsługowy ułatwiający użytkowanie, konserwację i diagnostykę urządzeń. W urządzeniach agro panel umieszczony jest w obudowie nagrzewnicy, a w urządzeniach przemysłowych dostępny jest pod obudową.

 Płyta główna do nagrzewnic 2019 - plakat

 

Z poważaniem,
Zespół Winterwarm
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat